Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tehetek porformaju citromsavat...

Tehetek porformaju citromsavat vizben oldva es ihatom ezt rendszeresen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a citromos izt es arra gondoltam ez egy megoldas lehet erre. Etkezesi citromsavrol van persze szo. Milyen hatasai lehetnek?
2016. jún. 6. 21:57
 1/4 anonim válasza:
Itt egy videó a hatásairól nézd meg: https://www.youtube.com/watch?v=kcfoC9Q2lQI
2016. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez csak szerinted volt vicces.
2016. jún. 6. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal semmilyen káros hatása nincs, én éveken keresztül használtam szinte minden nyáron limonádéhoz. Van amelyiknek rá is van írva a tasakjára, hogy üdítőitalok készítéséhez is alkalmas. Állítólag ha irtó nagy mennyiségben fogyasztod vesekövet okozhat, de akkora menniséget valószínűleg soha nem fogsz fogyasztani. Én pár liter ilyen limonádét biztos megittam belőle egy nap ha nagy volt a hőség, soha nem lett tőle semmi bajom. Azóta már nem nagyon használom, mert meguntam...
2016. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogzománc kopást okozhat egy idő után, talán kevésbé, ha szívószállal iszod a citromlét és utána kiöblíted vízzel a szád.
2016. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!