Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok rendesen enni már...

Nem tudok rendesen enni már több, mint egy hete, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rengeteget stresszeltem főleg a kapcsolatom miatt és egy ideje hányingerem van mindenféle ételtől. Alig eszek, mert rosszul vagyok tőle. Némi gyümölcs lemegy és néha tojás, de egyszerűen nem bírok semmi mást leerőltetni. Mit tehetnék? A mozgástól sem leszek éhes.
2016. jún. 8. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet jot tenne, ha egy kis ideig szednel nyugtatot, amig megoldodnak a problemaid. Vannak veny nelkuliek is, de a haziorvos is ir fel enyhebb receptre kaphatoakat, ha elmondod a problemadat
2016. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sovány vagy? Mióta tart?


Mert ha nem vagy vészesen sovány akkor az idő segít! Csak ki kell várni sajna míg jobb lesz.


Nekem is volt ilyen szakítás után. Két hét után kezdtem megnyugodni és enni rendesen. Addig pirítóst majszoltam, meg ami éppen lecsúszott. Hát fogytam, de nem volt vészes, mert nem voltam előtte nagyon sovány.


De ha már hónapok óta tart az más...

2016. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat, kb 2 hete tart és szerencsére nem vagyok sovány, szóval nem veszélyes várnom. Most próbálok leerőltetni dolgokat, de még mindig semmi étvágyam és hányinger.
2016. jún. 11. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!