Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Naponta kevés cseresznyét...

Naponta kevés cseresznyét eszem és rövid időn belül hasmenést okoz, miért?

Figyelt kérdés

Ez a korai fajta cseresznye, édes, ropogós. Eddig soha nem volt ilyen, de ha keveset is eszem, rövid időn belül menni kell, mert hasmenésem lesz, puffadással, bélgázossággal, rendkívüli módon feszít.

Okozhatja ezt valami?



2016. jún. 16. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az savasabb fajta azért . A gyümölcsök alapból rostosak nagy a íztartalmuk , ha van lerakódás a belekben kiviszik . Évek óta sok banánt eszem , ritkán van bajom , zsíros dolgok azok nem jók nekem sem de gyümi az jöhet .
2016. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, gyerekkorom óta eszem cseresznyét de soha nem volt ilyen, volt amikor rendkívül nagy mennyiségben ettem (délelőtt-délután), most pedig ha megeszek egy kisebb tállal, már menni kell, minél többet eszem belőle, annál görcsösebb a hasmenés, többször kell menni és tovább tart.

Jaa, magot nem nyelem le, nehogy ezt írja valaki. :-)

2016. jún. 16. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyümölcs sav.. Gyümölcs cukor.. Rostok :)
2016. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!