Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A barátom ha tehetné minden...

A barátom ha tehetné minden nap több tábla csokit enne. Hogy értessem meg vele hogy ez nagyon drága és nem egészséges?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, közös háztartás, minden, és én bevallom napi 1 tábla (!) csokit is sokallok. Mindez neki úgy jön le, hogy én sajnálom tőle ezt a kis élvezetet is....Pedig a reggelijét én készítem minden nap a munkába és az ebédet is, ha hazaér, velem is ebédel még egyszer, és aztán még 1 tábla csokit kér és este is vagy pizzát vagy hamburgert, vagy valamit eszik vacsorára... Mit csináljak ezzel a nagy étvággyal és hogy azt hiszi hogy sajnálom tőle? :(
2010. ápr. 13. 09:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A banán és a zabpehely is boldogság hormonokat szabadít fel!

Készíthetsz müzli szeletet házilag olcsóbb és finom.

Ha tudod a csokin kívül milyen kaja jön még be neki

készitsd neki azokat,legyen mindíg mihez nyúlni,igy tiltás nélkül vissza fog álni.

2010. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!