Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki segít? Minél többen!

Ki segít? Minél többen!

Figyelt kérdés

Làny vagyok.

Kor:17

Magassàg:160cm

Súly:70kg

BMI:27.3

Testzsìr:40%


Kosarazok 1 ève, (az edzèsek màsfèl óràsak)sikerült màr 15kg-t leadnom. De az a baj hogy csak víz jön le úgy èrzem, mert a testzsìrom baromi sok.

Az ètkezèssel nincs baj

Halakat eszem, csirkehúst

Zöldsègeket

Kornspitz, csökkentett szènhidràtos magvas kenyèr,tk, dèlelőtt kis gyümölcs

Napi 2-3L vìz

Yoghurtok, magvak kb 1500-1800.-ra saccolnàm az napi adagom persze szèt osztva 5xör eszek keveset. Èn nem èrtem annyira vàltozatosan eszem, annyira rosszul èrzem magam mert elèg kitartóan csinàlom mert èdesszájù vagyok de nem nassolom halálra magam, nyilvàn eszek csokit,fagyit, sütit..persze mèrtèkkel. Akkor mi lehet a baj?:(



2016. jún. 19. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

türelmetlen vagy, az a baj

15 kg egy év alatt szép teljesítmény

2016. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor sokszor 20perc..?..:((

( zsìrègetès 20-30perc utàn indul be :P)

2016. jún. 19. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
ha kalóriadeficitben vagy, akkor fogyni fogsz, nem kell túlmisztifikáli
2016. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, valószínűleg ilyen alkat vagy és nehezen tudsz fogyni. De a helyes táplálkozás nem a "súlycsökkenést" szolgálja, hanem úgy alapból az egészséget.
2016. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nàlunk mindenki nagyon kövèr

Anya 30kg-t fogyott a stressz miatt (vàlàs)

Apàm alkesz.. így 136ról most 75-76 (cukros ràadàsul)

Fiú tesóm 12 èves màr most 95g-t nyom durva..ès nem magas annyira

Hugom kicsi most megy otodikbe cukros sajnos alig nyom 30kg-t..

Èn meg..hàt màr leìrtam..:/

Valoszinu genetika..orokles

en evek ota kuzdok ezzel nem birom hogy en ez vagyok mas meg olyan

Taborokat jartam,dokikat, minden de..hat ez van

2016. jún. 19. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Veled érzek, hasonló cipőben járok, cukros is vagyok.

Még mindig a CH-t kellene csökkentened.

Ajánlanám ezt az oldalt, nagyon nagy segítség:


[link]

2016. jún. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor fogysz, nem? Nyilván nem 15 kiló víz jött le, tuti fogytál zsírból is, csak hát még mindig sok a felesleged. Kitartás :D

Ha nem fogysz, na akkor legyél szigorúbb, egyél kevesebbet vagy mozogj többet, esetleg étrendváltoztatás... De ha fogysz, akkor minden OK, ne türelmetlenkedj.

Sok dolog, ami neked persze, nekem nem az. Pl. 5 adagba osztani ezt a csepp ételt... Ez van, akinek megy, van, aki éhezik úgy. S a fagyit is ki lehet hagyni édesszájúként is, de ezzel nem mondom, hogy tedd azt, néha s mértékkel kb. bármi belefér (más kérdés, hogy nem tartom jónak a cukorevést s a cukor elhagyása óta simán eltelhetnek nyarak fagyizás nélkül. édesség naponta van, de nem cukros).


Szóval nem látok gondot, fog ez menni. Ha gyorsítani akarod a folyamatot, akkor nagyobb kalóriadeficit kell.

2016. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy ha 15 kg-t már leadtál, akkor ez motiváljon, menni fog ez tovább is, csak ki kell tartani! ;) De szerintem ezzel nem lesz gondod :) Esetleg még annyi tanács, hogy ha reggel eszed a még elfogadható mennyiségű nasit, akkor az kevésbé hízlal. A kosárról meg nem tudom, mennyire hatékony a fogyásban, szerintem ami tuti, az a kocogás, futás, de ettől még a kosár is jó dolog! :)
2016. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!