Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki írna egy étrendet?...

Valaki írna egy étrendet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én egy 15 éves fiú vagyok jelenleg heti hatszor sportolok:

4 x kézilabda edzés

2 x Thai box edzes

tavaly január óta fogytam 15 kilót. Szeretnék még leadni 10 kg ot. Eddig nem nagyon követtem étrendet, de ezen szeretnék változtatni. Az edzéseket elég komolyan veszem izmosodtam nem is kicsit,nekem inkább az étkezési szokásaimon kéne változtatni. 165 cm 75 kg 21,5% testzsír.



2016. jún. 20. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Reggeli: barnakenyèr vagy rozskenyèr kis vajjal, sajt,bàrmilyen szalàmi, paradicsom,pritaminpaprika,ubi

Tìzórai: kis gyümölcs (ilyenkor nyáron dinnye), de amúgy alma,barack,eper,körte,màlna

Ebèd: amit otthon főznek, leves kötelező (ha úton vagy vagy máshol akkor:gyros, csirke rizzsel)

Uzsonna:szendvics vagy egy kis tàl műzli tejjel vagy gyümölcs

Vacsi:sali zöldsègekkel amit te vágsz bele kedvenceid szerint vagy ehetsz halat, cottage cheese-t, joghurtot a lènyeg hogy fehèrje legyen ne szènhidrát

Napi 2L víz!

Sok sikert, 18L

2016. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. júl. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!