Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék egy egészséges...

Szeretnék egy egészséges étrendet kialakítani magamnak az edzés mellé. Hogyan kezdjek bele? Többi lent

Figyelt kérdés

Már egy pár hónapja edzek és elkezdett érdekelni az étrend is. Fehérjeporokban is gondolkodtam. 165 cm vagyok, 44kg. Tudom kevés(egyéb okok miatt). Nem tudom hogy állhatnék neki az étrend kialakításának. Hízni is szeretnék még 3kg-t, de arányosan, az edzés mellett. Milyen fajta ételeket kellene ennem? Milyen időközönként? Milyen fehérjeporokat ajánlanátok? Előre is köszi a válaszokért!

20/L



2016. ápr. 7. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Étkezz tisztán először is ami azt jelenti kerüld az egyszerű szénhidrátokat mint pl.: fehér liszt, cukor..

Fontos a megfelelő fehérje bevitel amit főleg sovány húsokból kell megoldani mint a csirkemell és fogyassz sok zöldséget a megfelelő rost bevitel érdekében. Mivel a tömegnövelés a célod ezért a szénhidrátot nem szabad megvonni ezért fogyassz nyugodtan rizst ami lehet fehér is. De számos más egészséges körte van mint az édesburgonya vagy a köles. Ajánlom neked a kaloriabazis.hu oldalt ahol összerakhatod a napi étkezési naplódat és így bíztos nem fogsz keveset enne. Valamint segít a makrók(fehérje, szénhidrát, zsír) megfelelő mennyiségű megadásában.


A fehérjepor egy nagyon jó dolog abban az esetben ha nincs meg a minimális napi fehérje bevitel mennyiséget és azt szeretnéd kiegészíteni, valamint edzés után is ajánlott főleg a gyorsan felszívódó tejsavó fehérje.


Sokat lehetne erről írni ezért inkább adok egy linket ahol utána tudsz olvasni:

[link]

2016. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ElekTamás88 válasza:

Mi interneten keresztül nem látunk téged, nem tudjuk pontosan mit szeretnél a testeddel és hol szeretnél változtatni.

Ha az én tanácsomra hallgatsz, akkor keress fel egy profi edzőt, aki összeállít egy edzéstervet, illetve egy étrendet is a te testedhez.

A legfontosabb, hogy légy kitartó, NEKEM SIKERÜLT! :-)

2016. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!