Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Futás és rendes étrend?

Futás és rendes étrend?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 184 cm körül vagyok, nagyjából 90 kg amire aztmondják viszonylag reális. Az a baj hogy leginkább a hasamra hízok, ez ruhával nem igazán feltűnő, de poló nélkül eléggé meglátszik hogy jóval nagyobb a hasam. Azzal vagyok bajban hogy mennyit is ehetnék valóban hogy fogyni tudjak, nem diéta érdekel, csak egy minimum vagy maximum amennyit ehetnék ilyen testsúllyal. Meg persze hogy mit is. Rizsre gondoltam, meg inkább valami halfélékre. Idegen nekem az értrend készítése, leginkább ezzel kapcsolatban kérnék egy kis felvilágosítást, köszönöm.

2016. jún. 27. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Senki nem tudhatja a kalóriaigényedet, ez nagyon szór. 2-3000 kcal? Több? Nem lehet tudni.

A rizs és a hal okés, még egy kis zöldség, némi minőségi zsír, mikor mi s jó lesz az.

2016. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!