Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak kiváncsiságból, ha nem...

Csak kiváncsiságból, ha nem eszik valaki akkor nem is fg tovább nőni? (Magasságban)

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem eszik, akkor meghal.
2016. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi de nem ez volt a kérdés!

Azt szeretném megtudni,hogyha valaki mondjuk koplal akkor megáll a növekedésben?

2016. júl. 2. 16:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor anorexiás lesz.
2016. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyébként a növekedést hormonok szabályozzák. Nézd meg az etiópokat, viszonylag magasak úgy, hogy ott éhezés van.

Lehet hogy ha alultáplálod magad, akkor 9cm helyett csak 8at fogsz már nőni, de arra rámegy az életed, az egészséged. NE CSINÁLD!!

Hány éves vagy amúgy és hány cm? És fiú vagy lány?

2016. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 12 és 163cm.
2016. júl. 2. 18:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Én szeretnék 174cm lenni(mert elvileg persze nem biztos annyi lennék)de nagyon keveset eszek van olyan h egy nap nem is.
2016. júl. 2. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja hogy ebből az irányból kérdezed.

Egyél rendesen, mert beteg leszel (anorexiás), és tönkreteheted az egész életed vele.


Ha vannak gondjaid, vagy a szüleid nem beszélgetnek veled, akkor keress olyan megbízható felnőttet, aki meghallgat és megért!

2016. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Légyszíves a kérdésre válaszoljatok!
2016. júl. 2. 19:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy válaszadótól kaptad az összes (eddigi) választ, és igen, jól látod, a növekedésed alig függ attól, hogy mennyit eszel, viszont a koplalással tönkreteszed magad.

Épp most olvastam egy hosszú cikket az anorexiáról, és nagyon magas a halálozási arány sajnos (10-20 éven belül).


Összeszorult a gyomrom, amikor olvastam, hogy miről is van szó.

Előtte azt hittem, azért akarsz koplalni, hogy ne nőj tovább, de kiderült, hogy pont az ellenkezője.

Nem eszel, magas és vékony akarsz lenni...


Csak segíteni akartam, de a Te életed, azt csinálsz, amit akarsz persze.

Csak épp nagyon rossz irányba vagy. ;(

2016. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nőhetsz még bármennyit, de a csontjaid és az izmaid gyengék lesznek, ezért lehet pl. gerincferdülésed (gyenge hátizomzat is hozzátesz). Vagy piszkafa leszel (anyám szavaival élve), vagy görbe piszkafa, egyik se túl jó. És emellett beteg.
2016. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!