Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ajánlanátok olyan oldalt,...

Ajánlanátok olyan oldalt, ahol epediétához találok recepteket?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak "jó tanácsokat" irányelveket írnak, azokkal tisztában vagyok, a műtétem után kaptam egy listát a kórházban is, recepteket viszont sehol nem találok.

2016. júl. 2. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
konkrétan beütöd a keresőbe ezt amit ide irtál-és dőlnek a receptek
2016. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Konkrétan beütöttem, mielőtt kiírtam a kérdést, és nem dőlnek. Ezért írtam ki a kérdést...

Még a "10+1 recept"-nél is nulla recept van, csak irányelvek, meg hogy milyen alapanyagok használhatóak, de ezzel tisztában vagyok.


Olyanok válaszát várnám, akiknek konkrét receptjavaslatuk van, linkkel (vagy anélkül).


Amit egy hete csinálok, az nagyon nem változatos...

2016. júl. 5. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:

erre gondoltam-ez elg jól leir mindent.

okosan.


[link]

2016. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt tényleg van az alján három recept. :)

Az alapelvek, meg mint írtam, megvoltak.

Közben az orvosom azt mondta, hogy most már ehetek mindent, amit előtte is tudtam, mert hogy műtét után voltam, és olyankor egy-két hétig nagyon szigorúan kell venni, és már elegem volt a párolt cukkini- csirkemell kombóból, emiatt kerestem volna recepteket, de most már tényleg napról napra lazítok, így már meg tudom valósítani.

Köszi!

2016. júl. 8. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!