Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Chia puding sima tejjel is...

Chia puding sima tejjel is ugyanolyan jó mint kókusz tejjel?

Figyelt kérdés

Egyedül élek, nem tudom hogy megérné-e megvenni magamnak 1l kókusztejet, ezért arra gondoltam sima tejből csinálnám.

Valamint, szerintetek ha mézet teszek bele akkor már sokat hibázok (egészség, fogyás, kalória stb szempontjából)? Süssina édesítőt szoktam használni, de csak teába, mert nem tudom hogy ételekben milyen lenne a mellékíze..

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget :)



2016. júl. 4. 19:36
 1/3 dezire76 válasza:
Lebeszélnélek a tejről :) De a kókusztejről is. A boltokban kapható kókusztejnek ugyanis csak minimális (pár százaléknyi a kókusztartalma), így pénzkidobás és átverés. Helyette vegyél inkább 2 dl-es kiszerelésben kókuszkrémet (töredék áron), amit felhigíthatsz vízzel, éa kiváló minőségű kókusztejet állathatsz elő gyorsan. Egy kevés méz pedig nem fog gondot okozni. Én növényi édesítőket használok, de csak mértékkel. Ugyanezt gondolom a mézről is.
2016. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és hol kapható kókuszkrém?
2016. júl. 4. 22:37
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi már találtam boltot is :)
2016. júl. 4. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!