Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez nagyon sok reggelire?

Ez nagyon sok reggelire?

Figyelt kérdés
130 g sonka,csirkehusbol, 150 g friss sajt kenö, 3 kis zsemlevel, ezutan pedig plusz 160 g emental sajt magaban a kavehoz. 164 cm 53 kg vagyok.25 eves. Meg sem kottyan, de soknak tünik.mondjuk ezt követöen min. 4 -5 Oran keresztül nem eszem.

2016. júl. 6. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is, hogy nő vagy, vagy férfi, hogy milyen a fizikai aktivitásod. Az adataidból úgy tűnik, nincs súlyproblémád. Ha máskor is ennyit eszel, mégsem hízol el, akkor valószínűleg nem sok.

Én most fogyózom, 10 kilót már leadtam, és van még hátra 10-15. Az én reggelim általában ez: 2 szelet teljes kiőrlésű puffasztott búza (15 g), kőrözött, vagy natúr vajkrém (25 g), csirkemellsonka (40-50g) kígyóuborka, paprika (50-60g), és 3 dl 0,1%-os tejből készült tejeskávé. Szóval az enyémhez baromi soknak tűnik, de ez diétás. Te valószínűleg éhen is halnál a következő étkezésig. :D

2016. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53 kg vagy, felesleges dekáznod a reggelit. :-)
2016. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne sok? Gondolom, nem mész csak a reggelivel a kalóriaigényed fölé, akkor pedig jó is lehet a napod, az összbevitel számít, illetve az, hogy mennyi esik jól, mennyi kell.

Van, akinek nagy reggelire van szüksége, nekem semmilyenre. Nekem az ebédem nagy :) De miért ne szálkásíthatnék akkora ebéddel, mint egy átlagos fogyózó nőnek az egész napja? Simán megtehetem. Ahogy te is ehetsz nagy reggelit. Nincs olyan, hogy "sok ilyen adatokhoz". Az igényeidhez kell mérni.

2016. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!