Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 13 éves vagyok,165 cm. ,49,5...

13 éves vagyok,165 cm. ,49,5 kg. Ez kövérnek számít?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék. Kb. 6 kg. még.

2016. júl. 8. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem kell fogynod, és a kaja-mániádat is szüntesd meg, amíg még meg tudod. Semmi értelme, szerintem ezek alapján vékony vagy, pár kilót hízhatnál is nyugodtan. Én 170 centihez vagyok 66 kiló, kb. 3 kilóval kevesebb a cél, de 82-ről indultam, szóval meg vagyok elégedve. :)


Elég szívás, hogy ennyi sportot nem csinálhatsz, de van olyan, ami még mindig lehetőség. Például a jóga, nem fullaszt ki, mert lassú, kitartott nyújtás és mozgás, a gerincednek is nagyon jó, nem kell olyan mozdulatot csinálnod, ami nem esik jól. Ajánlom, hogy kérd ki gyógytornász vagy képzett oktató segítségét, mielőtt belevágnál persze, mert én minden betegség nélkül ajánlom csupán. Van még pl. az úszás, de azt szerintem az asztma kizárja.

2016. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszi, Bicsken lakunk szoval eleg kicsi varosban...inkabb falu ezert joga nincs sajnos
2016. júl. 10. 10:41
 13/14 Rocker Mila válasza:

Nem számít kövérnek. A csontozatodtól is függ. Meg a hasadtoól. Én anorexiás vagyok. 1hét alatt ledobtam 10 kilót.

168cm vagyok, és 54kg voltam, most meg 44kg és utálok enni, mindig sirok utána

2016. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
azt kívánom, hogy gyógyulj meg! :) drukkolok <3
2016. júl. 13. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!