Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves vagyok 160 cm és 39...

17 éves vagyok 160 cm és 39 kiló. Szeretném a segítségetek kérni abban hogyan tudnék a nyár végére minimum 10 kilót felszedni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Enni, enni, enni.

Lehetoleg szenhidratban gazdag eteleket. De az a gáz, hogyha nem vagy hizekony akkor hiaba eszel annyit mint az allat akkor se fogsz hízni.

2016. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Genetikailag vagy ilyen vékony vagy van valami betegség?
2016. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha genetikailag ilyen vagy, összezabálhatsz akármit, akkor se fog 10 kiló feljönni, csak te fogod magad ritka ramatyul érezni. Persze nem azt mondom, hogy ne egyél, egyél amennyit bírsz és ami jól esik, amikor jól esik. De ezt fogd föl pozitívan, azt eszel amit akarsz. Emellett sportolj, szedj fel izmot, légy formás. Ha a mozgás miatt megnő az energiaigényed, jobban fog esni az étel is :)


De ha más nem, menj el dietetikushoz. Megéri, ha jóhoz mész el, csinál neked egy étrendet, mindenben tanácsot ad.

2016. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm aválaszokat:)

igazábol voltam már 49 kiló is csak lefogytam a sok idegesség miatt..de most sehogy se megy a hízás.. már rosszul vagyok ha tükörbe kell néznem

2016. júl. 17. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!