Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mik a hátrányai a napozim...

Mik a hátrányai a napozim szedésének egy 26 éves nőnél?

Figyelt kérdés
aki 46 kg.ja és probálkoztam már mindenféle "egézséges" modszerrel.
2008. szept. 28. 20:31
 1/2 anonim válasza:
Én a helyedben nagyban elkerülném az ilyen mesterséges tömegnövelőket, mert árt a belső szerveknek. Májat, vesét simán tönkrevághatja sajna. Szerintem orvossal próbálj beszélni. Lehet belső oka is, hogy nem vagy hízékony. Akár bélféreg is lehet, bármennyire lehetetlenül és szokatlanul hangzik. Tehát a hátránya az, hogy felvizezi a testet és nem zsírral vagy izommal "töltődik" fel a hely és az sokkal csúnyább is. Ha nem edzessz akkor meg TILOS szedni. (meg véleményem szerint amúgy is) Ha jól tudom, szteroid is van benne (biosz órán hallottam ilyesmit, hogy anabolikus szteroidok...). Egy nőnek nem szabadna ilyet szednie. Ha van rá lehetőség, inkább egyél többet és kicsit több cukorral meg zsírral. (bőröstül sütöd a csirkecombot, cukros italokat iszol...stb.) Ha mindenáron a hízás a fontos. De azért figyelj oda az egészségedre és a változatos táplálkozásodra.
2008. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. a napozim egy szteroid amit csak a sportolóknak nem nevezhető fa******* használnak, mert büdös a munka.

2. ha 46kg vagy és sport nélkül akarod használni azon kívül hogy elvizesedsz tönkre vágja a májadat ez fix ez mellett esélyes vagy arra, hogy szív elégedetlenségek lépjenek fel. hallottam olyanról is akinek vérnyomás zavarai lettek illetve gyomorfekélyt kapott tőle.


fel a fejjel egyél tiszta kaját (csirke,rizs,zab,tonhal,brokkoli stb) járj sportolni és a munka meghozza a gyümölcsét.

2009. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!