Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen az, amikor vlki felfújó...

Milyen az, amikor vlki felfújódik? Mik a tünetei? Fáj? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, h szerintem nekem ez a gondom, de minden nap, minden étkezés után. Elég ha csak iszok vmit (szénsavas üdítőt), már meg is ugrik a hasam és olyan, mintha terhes lennék :S

Mit tegyek ez ellen?

Normális ez ilyen korban? 17/l


2010. ápr. 15. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:

ez nem korhoz kötődik. sokan szenvednek ettől. igazából nemtom mi rá a megoldás, nekemis ez a gondom. mindent kipróbáltam már, diétáztam, méregtelenítettem, hashajtóztam, stb most épp szoktatom magam a gondolathoz h ezzel kell együttélnem. ráadásul énmég vékony is vagyok :S


a leghatásosabbnak az bizonyult amikor kizártam szinte mindent az étkezéseimből, de ettől nagyon sokat fogytam így ezt abba is hagytam. zöldségeket ettem, rizst, fehér húsokat, halat. a hasam laposabb lett ugyan, de kb csak azért mert 6-7 kilót lefogytam. igaz nem látszott meg rajtam, csak a hasamon, meg a mérleg mutatta, de nekem ijesztőnek tűnt az a súly, így ezt abba is hagytam.


naszóval 2 lehetőség van, vagy kivizsgáltatod magad, mert számos "betegség" is állhat a hátterében, vagy diétára fogod magad, aztán hátha beválik.

2010. ápr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!