Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Felek attól hogy fogyok. Mit...

Felek attól hogy fogyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt rajtam egy kis fölösleg amit még évközben szedtem fel. 53 kg lettem nagyjából egyik napról a másikra es ezt hónapokig tartottam is. (50-ről) Rendszeresen sportolok, futoversenyekre járok illetve biciklizek. Namost zavart is ez a kis fölösleg, mert leginkább a hasamon látszott meg, de úgy voltam vele hogy majd most nyáron leadom. Ugyan ugy sportoltam mint eddig, csak mar odafigyeltem az etkezesemre is, tobb zöldség/gyümölcs, és kevesebb nasi illetve egészségtelen étel. Vegig torekedtem arra, hogy egészségesen adjam le azt a pár kilót, igy szép lassan le is ment. Időközben viszont azt vettem észre, hogy szinte fő célom lett ez az egész fogyás es szalkasitas dolog. Most 48 kg vagyok, es a nagy meleg miatt még étvágyam sincs. Jelenleg teljesen megvagyok elégedve az alakommal, de felek, hogy valamilyen szinten egy testképzavar alakult ki nálam. Érzem magamon, hogy ez meg keves, de nem akarok beteg lenni es ennel alacsonyabb súlyt elérni. Nagyon nem kóser ahogy gondolkodom es aggódom amiatt hogy ebből baj lesz. Mit tegyek?

18/L



2016. júl. 16. 23:24
 1/1 fosfosfosfos ***** válasza:
liszt+cukor. Tessék minél több édes vagy sós péksütit enni.
2016. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!