Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyok, de lassan es felek h...

Fogyok, de lassan es felek h bele unok, mi motivaljon?

Figyelt kérdés

Nagyon köver voltam , es meg mindig az vagyok , föleg hasban , fogytam 6 kilot , kaloria csökkentessel , ezt a 6 kilot 3 honap alatt fogytam le , nem igaz h olvadtak a kilok sose eltem at ilyet habar mozgok is .

Felek h elvesztem a motivaciom , mert nem megy olyam gyorsan mint ahogy szeretnem, de koplalni mem merek felek h duplajat hizom vIszza . Most 90 kilo vagyok , 170 magas 30 fölötti nö.

Mi motivaljon ebben a folyamatban ?

Igy h nem nassolok az elet nem olyan muris unom a sok odafigyelest , fegyelmet es felek h bele unok . Tippek



2016. jún. 13. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"mi motivaljon?"

A tükörképed?

2016. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat igen de meg mindig kövernek nezek ki es nem tudom elkepzelni h jol nezhetek ki
2016. jún. 13. 12:26
 3/13 anonim ***** válasza:
az, hogy téged csak az evés tesz boldoggá, gondolom milyen muris ...
2016. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Ha veszel egy jóval kisebb méretű ruhát, ami nagyon tetszik?

Én is jelenleg kemény diétán vagyok, nálam alig egy hét elteltével van kilóváltozás, nagyon odafigyelek mit eszek, lisztes dolgot pl abszolút nem, sem édességet!

A nassolást abba kéne hagynod bármilyen formában. Csak lassitja a folyamatot. Három hónap alatt 6 kilót fogyni az elég rossz eredmény. Még a 90 napos diétával is jobb eredményt érnél el...

Tartsd be jobban a diétád, mert igy tényleg nagyon lassan fogsz haladni, hidd el tapasztalatból mondom!!!


Kitartást!!!

2016. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Most olvastam, hogy 30 fölötti nő vagy.

Nyugodt szivvel próbáld ki a 90 napos diétát, sokkal jobb módszer és sokkal hatásosabb, úgy hogy tudsz enni bőven, és már két hét után van eredménye!!!

Nálunk a családban nagyon sok nő használta és hidd el, nagyon szépen lefogytak!

2016. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ertelmetlen a 90 napos dieta mert a huson kivul , a kemenyitö is szenhidrat , gyumölcs is szenhidrat akkor mit valasztanak szet mitöl ?

Fejetlen dieta , ertelmetlen csak megadja az erzest h minden kontroll alatt van

2016. jún. 13. 14:30
 7/13 anonim válasza:
100%
Hali èn 40 kg t fogytam , az motivàlt hogy megkurjak 1 lànyt , Sikerült ! :D
2016. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha találsz egy jó életmódot, amivel jól érzed magad és lassan fogysz mellette, az nem jó?

Én úgy fogytam 20 kilót, hogy nem igazán volt különösebb motivációm, most több van, de semmit nem segít. A rövid távú élvezetek számomra roppant fontosak, a kinézetem pedig sosem érdekelt valami nagyon, most sem karcsú akarok lenni, hanem izmos, ami nehezebb :D DE... Életmódot váltottam. Nincs visszaút. Egészségesen akarok élni. Ja igen, EZ motiváció. A hosszú, egészséges élet. Ha kövér lennék, tuti segítene, de nekem már nincs veszélyes feleslegem.


Mibe unnál bele? Annyi mindent csinálhat az ember, de ha evéssel akarsz foglalkozni napi sok órát, mint sajna én (ne tedd, ha nem az a munkád, túlzott függőség), azt is lazán megteheted fogyás mellett. Nagyon érdekes kísérleteim vannak a konyhában, sok időt töltök evéssel, de még receptolvasásokkal s -kiötlésekkel is. Szórakoztatóbb volt enni, amíg nem volt ez így. Nem tudod megbecsülni az étkezéseidet? Ha nem nassolsz folyton, akkor még jobbak is lehetnek, te éhesebb vagy, jobban esik az egész, te pedig megtervezheted s elkészítheted a tőled telhető legjobb, legegészségesebb s legfinomabb módon... Ha még pénzed sincs sok, főleg izgalmas a dolog :D De ha nem az, akkor lehet tartani érdekes, extrém napokat. Bár lehet, hogy csak én vagyok ilyen, akit szórakoztatnak az efféle kihívások.


Nézd, neked SOK felesleged van. Ha fontos számodra az egészséged, ne gyere már az unalommal, hogy jön az ide? Terhet cipelsz mindennap s bár a tested szívós, azért nem tesz neki jót, hosszútávon főleg nem. Bizonyára nem is étkezel jól alapból, úgy értem, nem valószínű, hogy szuper étrend csak kicsit sok kalória miatt híztál meg.


6 kiló 3 hónap alatt nekem szédítő lenne, persze akkor nem, ha sanyargatnám magam közben s neked sok a felesleged, túl sokáig tart így. Úgyhogy megértem, ha türelmetlen vagy. Ez esetben mozogj többet, ha tudsz.

2016. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pedig szuper etrend mellett hiztam meg , lazac , rantott csirkemellfile sok gyumölcs zöldseg csak sok edesseget ettem de abbol is a legdragabb minösege csokit ettem , igaz sokat es nagy adagokat ettem az etelekböl is mivel szinte 20 percenkent ettem .
2016. jún. 13. 19:52
 10/13 A kérdező kommentje:
Ugyhogy sok penzem van belefektetve ebbe a zsirba , ami rajtam van, mind finomsagokbol rakodott ram, minösegi etelek is hizlaloak , ha hiszed ha nem.
2016. jún. 13. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!