Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reflux esetén érdemes kipróbál...

Reflux esetén érdemes kipróbálni a Dr. Steinberger léböjt kúrát? Továbbiak lent!

Figyelt kérdés
Június eleje óta kezdődtek a refluxos panaszaim, valószínű a kimerültség, a stressz hozta elő. Azóta Quamatelt szedek, ami nem hozta ela kívánt hatást így pár napja kezdtem el homepoátiás szert is kipróbálni mellette. Már sokkal jobban érzem magam mint korábban, de még mindig vannak panaszaim. Arra gondoltam kipróbálnám ezt a léböjt kúrát, de nem tudom mennyire ajánlott ilyen jellegű betegséggel belevágni?!

2016. júl. 17. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jót tenne, nekem pl gyümölcslevek fokozzák a savtermelést, ilyenkor a napi ötszöri kis mennyiségű étkezést javasolják, amit kerülni kell, az a savas, fűszeres, zsíros ételek, édességek kávé, cigi.
2016. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egészséges táplálkozás nagyrészt megoldotta a gondot, illetve megpróbálhatod esetleg a Tafedim teát, ezt a természetgyógyászom ajánlotta ilyen problémákra. Nálam a finomított szénhidrátok, tészták, cukrok csinálták a legtöbb bajt. Amióta visszavettem a szénhidrát fogyasztásom, a refluxom szinte teljesen megszűnt. Mikor rakoncátlakodott, akkor javasolta a doki a Tafedimet, megittam pár dobozzal, hónapok óta panaszmentes vagyok.
2016. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!