Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem jut eszembe, hogy ennem...

Nem jut eszembe, hogy ennem kéne, és nem érzem az éhséget. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régen sem ettem túl sokat, de az utóbbi időben nem érzem egyáltalán, hogy éhes vagyok, elfelejtem, hogy ennem kellene. El vagyok foglalva egész nap, ha a kollégák esznek nem vagyok éhes, ha ilyenkor eszek csak felfordul a gyomrom, illetve akkor is ha sokat eszem. Már mindenki ismerősöm kivan, hogy mennyit fogytam, csontváz vagyok stb. Mit csináljak, hogy ez elmúljon, volt már valakivel ilyen?

2016. júl. 20. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt többször is életem során. Az segített, hogy x időközönként eszem, régebben be volt állítva a telefonomon a riasztás, hogy enni kell és ettem. Most már éhes vagyok azokban az időpontokban, mert a szervezetem hozzászokott.


Amúgy a gyomroddal nincs baj? Sav vagy ilyesmi? Mert nekem ezt anno gyerekkoromban a kevés gyomorsavval magyarázták.

2016. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz enni akkor az ervagyad is visszajon.
2016. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bturbo, te vagy az?
2016. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!