Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 nap intenzív koplalással...

Doi423 kérdése:

15 nap intenzív koplalással hány kilót lehet leadni? 14/L

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 18:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
huppsz, ez lemaradt 164/57. mármint a magasságom meg a testsúlyom
2016. júl. 21. 18:24
 2/15 anonim válasza:
2-3 ra becsülöm.
2016. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Koplalással ne próbálj fogyni, mert amint abbahagyod, még több visszajön.
2016. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez a testsúly, testméret ideális. Bár tudom, hogy hiába mondom. A koplalással ártasz magadnak.
2016. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is 2-3 kiló az esélyes (zsírból és izomból, ebben a víz és salakanyag nincs benne, az úgyis visszajön szinte azonnal), de ha sokat mozogsz mellette, több is lehet. Bár hacsak nem extrém jó az állóképességed, sokkal, sokkal hamarabb esel össze.


Ne koplalj, sőt, fogyni sem tudom minek akarsz, persze nem látlak, de ha van is rajtad minimális felesleg, azt miért nem tudod lassan leadni, nem értem, az se tart sokáig...


A koplalás a legtöbb embernek kemény, mindenféle gond lesz (fejfájás, gyengeség, pocsék közérzet, idegesség, csak hogy a szolidakat említsem, egészséges szervezetűeknek lehet, hogy más ilyen távon még nincs is), izmot vesztesz és belassul az anyagcseréd. Kell ez neked?

2016. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem csak a levegőbe beszélek és megfogadod egy kicsit amit itt mondunk neked. Sokkal többre mész 15 nap egészséges diétával kb. 1500 kalória körül és napi 30 perc mozgással, mint 15 nap koplalással. Koplaláskor ugyanis a szervezet pánikolni kezd, ragaszkodik mindenhez, amit kap (ha semmit nem kap, akkor ahhoz, ami van) magyarul nem kakilsz normálisan, mert nincs mit. Már egyetlen nap után is jelentkeznek azok a mellékhatások, hogy fejfájás, koncentrálóképesség csökkenése, rossz közérzet, szédülés, alacsony vércukorszint/vérnyomás és pár nap múlva összeesel.


A számok alapján abszolút ideális a testalkatod, de ha formálni szeretnél magadon, érdemes normálisan csinálni azt. Hidd el, próbáltam, és nem így szabadultam meg a 20 kilótól, hanem heti 4x5 km futással (ami 2 km-nek indult, amikor először mentem) és napi 5 étkezéssel, sok rosttal, kevés cukorral, zöld teával, sok vízzel és magabiztosan, boldogan, toppon :) Ezt kívánom neked is.

2016. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Anorexiás vagy és kórházba fogsz kerülni, csövön fogják adagolni a bundáskenyeret, mert úgy szétmegy a gyomrod, hogy nem fogja tudni feldolgozni a kaját.
2016. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14 éves gyerek ne fogyókúrázzon meg diétázzon!
2016. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
56%
14 vagy akinek nem tetszel 57 kiloval az nem normális (tudom mert én egy 14 éves fiú vagyok). Pálcika vékony meg ne legyél mert el fujj a szél.
2016. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Koplalással csak hízni lehet, fogyni egészséges változatos táplálkozással és sportolással lehet.
2016. júl. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!