Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 nap intenzív koplalással...

Doi423 kérdése:

15 nap intenzív koplalással hány kilót lehet leadni? 14/L

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ne csinald , veszelyes
2016. júl. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Meton ***** válasza:

Élni is veszélyes. Mit értesz intenzív koplaláson? Nem eszel semmit, vagy valamennyit eszel azért?


Egyébként az a lényeg, hogy a kalória bevitel és a felhasználás jó arányban legyenek egymással. Ha fogyni akarsz, akkor kevesebb kalóriát vigyél be, vagy használj el többet. De ha keveset eszel, akkor valamiből hiányt fog szenvedni a szervezeted, ezzel stresszeled, és várhatóan az átlagosnál gyorsabban öregszel. Előbb őszülsz, előbb ráncosodsz, öregkori betegségek is előbb jönnek.


A másik megoldás a kalória elhasználása. Fiatal vagy, már eleve sok kalóriát használsz el, ezt csak növelni kell egy kicsit és már jó vagy. Aztán nem árt, ha emellett még egészségesen táplálkozol. A testmozgással még azt is szabályozhatod, honnan szeretnél fogyni. Ez alól talán a has a kivétel, az utoljára szokott lemenni, amikor máshol már semmi sincs.

2016. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kriszpo ***** válasza:

Úgysem hiszed el, de a te magasságodhoz a testtömeged megfelelő, így nincs szükséged koplalásra. 15 nap intenzív koplalás után 15 nap kórházi kezelésre számíthatsz. Úgy tudom, hogy a nők először ciciből fogynak, szerintem ezt nem szeretnéd. Ha mindenképp le szeretnél adni 1-2kg-ot, akkor azt csak lassan több hónap alatt próbáld meg, életmód változtatással és étkezési szokások változtatásával. Tudnod kell azt is, hogy a tested még változni fog 20-25 éves korodig.


[link]

2016. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szeder Katalin ***** válasza:

"Ez a testsúly, testméret ideális. Bár tudom, hogy hiába mondom. A koplalással ártasz magadnak."

Egyetértek a fenti szólóval.Szerintem épp annyit, amennyit visszaszedsz utána - de ez a jobbik eset. A rosszabbik, hogy kórházba kerülsz ma, 2016-ban, amikor az egészségügy Magyarországon már nem látja a bányászbéka fenekét sem. Amikor megszünt az Egészségügyi Minisztérium, és így... hogyan tovább?!

2016. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

14/L vagyok, 170 cm és 58 kg. Kb fél éve 66 kg voltam, rengeteget próbálkoztam előtte koplalással, hogy alig ettem, tudod mi lett a vége? Leadtam 1/2 kg-t, majd amint abbahagytam, felszedtem 3-at. Nem jó megoldás, koplaláskor a tested vészreakciója az lesz hogy minden minimális tápanyagot el kezd raktározni (magyarul zsírt szedsz fel). Nekem úgy sikerült ezt a kb 8 kg-it leadni, hogy

1. Elkezdtem futni, heti 3/4x 5km-t (az is elég ha 2 km-t futsz)

2. Elkezdtem idafigyelni arra hogy mit mikor mennyit eszek, de nem koplaltam! Csak visszafogtam az édességet és a sütit, nem repetáztam, hanem egészséges ételekből, egészséges mennyiséget ettem.

3.Ittam, ittam és ittam, napi min. 2, de inkább 3 l vizet! Ez nagykn megdobja az anyagcserét, és a közérzetnek is jót tesz.

Semmiképp ne koplalj, rohadt sokszor próbáltam én is, SEMMIT nem értem el vele, csak azt hogy még szarabbul éreztem magam amikor visszaszedtem. És hajrá, ha akarsz le tudsz fogyni, de ne koplalással próbálj. Ui.:én is azt hittem hogy sose fog menni, de így sikerült

2016. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!