Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hányingerre milyen gyógyszert...

Hányingerre milyen gyógyszert szedjek, hogy már a 5. kanálnál ne legyen hányingerem?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 13:58
 1/9 anonim válasza:
most kérlek fogalmazzad meg újra a kérdést, de úgy, hogy mi is értsük!
2016. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi? Nem tudsz enni?
2016. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen már nem tudok úgy enni, nincsen semmihez sem étvágyam, gombóc már valamikor a torkomban főleg reggelinél de napközben is és kéne valami jó erős étvágyhozó gyógyszer vagy hányinger elleni..
2016. júl. 30. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a gyerek aki a télen írt ki kérdést hasonló problémával?

Egyél sok zöldséget szerintem az annyira nem terhel. Meg próbálj változtatni az ételeken. Vagy a mennyiségekkel van baj? Túl sok a kaja? Akkor szedd szét kis étkezésekre.

2016. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok és már beleuntam, hogy próbáltam változtatni az ételeken, próbáltam már mindent, de nem vált be.. Egy erős gyógyszer kéne meg már azon is gondolkodtam, hogy kimosatom a gyomromat meg megtükröztetem..
2016. júl. 30. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem csak csirke+rizs megy?
2016. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem.. Az már rég nem.. Mindent próbálok enni, tészta-csirke, akkor tészta pörkölt, a zabot nutellával, most is itt csücsül mellettem a tonhalas pizza, az sem megy..
2016. júl. 30. 14:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz. Tényleg súlyos lehet.
2016. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdésnek gyömbérteát javasolnék, eleve jó hányinger ellen és még az anyagcserét is felpörgeti. Szedj probiotikumot, és valamilyen komplex vitaminkészítményt, amiben van B vitamin és cink is.
2016. aug. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!