Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik velem? Túl gyorsan...

Mi történik velem? Túl gyorsan hízok? 22L

Figyelt kérdés

3 évig voltam súlyosan anorexiás, 100-200 kalórián éltem, és 34-36 kg-t tartottam, 165 cm vagyok. Két és fél hónapja vetettem ennek véget, azóta 1000-1500 kalóriát minimum megeszek, a szénhidrátot 50 g fölé nem nagyon szoktam vinni (ez is főleg zöldségből, kevés gyümölcsből) mert húst kívánok hússal, tehát a fehérje nagyon sok, és persze zsírt is eszem. 1 hónapja kezdtem el ehhez saját súlyos teljes testes edzéseket végezni heti 2-3*. Kíváncsiságból álldogálok csak rá a mérlegre, és szépen lassan haladt felfelé, 39-ig. De mostanában naponta ugrik 1-1 kg-t fel, már 43-at mutat (ami nem baj, csak aggaszt hogy ilyen gyors).. Nem hiszem hogy annyinak nézek ki, bár látszik persze, de nem lötyögök, meg látványosan izmosodtam az előbbi kinézetemhez képest, ez tény. De lehetetlen ennyit felszedni ennyi idő alatt, nem? Pláne hogy nem zabálok és az is egészséges. Félek, hogy meg fog repedezni a bőröm, vagy hogy valami bajom van.. vagy beáll ez majd rendesen? Lehetséges, hogy csak víz?


Köszönöm szépen!

22L



2016. aug. 9. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a szervezeted panikol, es fel h megint mikor fogsz koplalni ezert mindent elraktaroz amit tud. Ha eszel szepen akkor egy ido utan erezni fogja, hogy vege a sanyargatasnak es leall a gyarapodas. Bar en a helyedbe egy kicsit tobbet ennek.
2016. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem eddig csak izmot szedtél fel, és most az ahhoz dukáló mennyiségű víz, zsír- és kötőszövet képződik.

Testzsírszázalékot is mérjél és víztartalmat, az is informatív!


"Lehetetlen ennyit felszedni ennyi idő alatt, nem?"


Nem, hiszen napi 3-4 liter folyadékot is megiszunk egy nap... - ha már fizikailag elfogyasztott súlyt keresel magadon.:) De én levegőből is meg tudom csinálni a napi 3 kilós hízást pár óra ülés vagy akár alvás alatt is.

Egy ismerősöm ismerőse pedig egyik nap 18 kilóval könnyebben ébredt fel, mint ahogyan lefeküdt este.:)

2016. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normalis, meg fogja szokni a tested hogy nem kell sanyarogni, szep lassan meg emelhetsz is a kalorian, figyelj hogy azet ne csapjon az evesrohamokba de nem hiszem hogy ez lesz. Ha elerted a normális testsulyt nem.fogsz tovabb hizni, vagy ha kicsit tul.is hizol az meg az anorexa ellen can a test fel hogy ujra sanyarogni kell de az is vissza fog menni ha megnyugszik a psziche. Ne is gondolj arr hogy fogyni kene mert akkor is azt erzi a tested hogy sanyarogni kell es tul fog raktarzni. De meg bovwn hizhatsz normalis
2016. aug. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!