Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ajánlanátok nekem néhány nem...

Ajánlanátok nekem néhány nem túl szilárd és egészséges ételt/italt?

Figyelt kérdés
Nem sokára fogszabályzós leszek és a doki azt mondta, hogy elég kevés szilárd ételt tudok majd megenni. Viszont nekem emellett nagyon fontos az egészséges táplálkozás. Nyáron még könnyebb dolgom van, mert itthon eszem általában, de ha elkezdődik a suli, nehezebb lesz, mert nem ehetek szendvicset és a sulis ebéd sem lesz már jó nekem. Így valamit muszáj lesz ennem vagy innom, gondoltam a gyümölcsturmixokra/ smoothiekra, mert ezek egészségesek és laktatóak, viszont nem élhetek másfél éven keresztül gyümölcsturmixokon. Szóval tudnátok nekem ajánlani egészséges ételeket, amik nem olyan szilárdak és a suliban tudnám elfogyasztani?

2016. aug. 9. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán tudsz enni szendvicset... annyi hogy nem harapod, hanem tördeled.
2016. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárban lehet kapni Nutridrinket, orvos receptre felírhatja, akkor sokkal olcsóbb.

Egyébként a kakaó majdnem ugyanolyan tápértékű.

2016. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lágytojás iható, tápanyagdús, komplett fehérjét ad, laktat...
2016. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!