Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fel tudnatok Sorolni nehany...

Fel tudnatok Sorolni nehany egeszseges etelt?

Figyelt kérdés
Probalok egeszsegesen elni,de nem elhetek csak gyumolcson es zoldsegen,legyetek szivesek meg soroljatok fel nehany kajafelet par recept is joljohetne de ha lehet ne legyen zsiros!!!
2009. ápr. 1. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Gyümölcs, zöldség kizárva?
2009. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs kizarva,de azokon kivul:)
2009. ápr. 1. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Hozzávalók:


10 dkg mazsola, 3 cl rum, 50 dkg rizs, 2 evőkanál cukor, 10dkg cseresznye- vagy meggybefőtt, 10 dkg kókuszreszelék, tejszínhab, 1/2 citrom leve.

Elkészítése:


Először is a mazsolát beáztatjuk a rumba, a rizst megfőzzük. Ízlés szerint, ki, hogy szereti, vízbe vagy tejbe, majd leszűrjük és egy nagy tálba rakjuk. A többi hozzávalót (befőtt, kókuszreszelék, mazsola, rum, cukor, citromlé) a rizzsel elkeverjük és fél órát állni hagyjuk, hogy az ízek összeérjenek. Adagonként poharakba szedjük és tejszínhabbal díszítjük.

2009. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

jah - az előző egy desszert recept :D



ez meg sajtleves :

Hozzávalók:


2 személyre:


1 kávéskanál fokhagymakrém,vagy 1gerezd fokhagyma apróra vágva

1 ek olivaolaj

1/2 l viz

1 leveskocka

1 campingsajt

Elkészítése:


A felforrósitott olajon megfuttatjuk a fokhagymát,majd felöntjük a fél liter vizzel.

Ha felforrt, beletesszük a leveskockát,elkeverjük,és levesszük a tűzről.

Habverővel beleforgatjuk a folyékony camping sajtot,és kész.izlés szerint gazdagithatjuk tejszinnel,és piritott zsemlekockákkal!

2009. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem diétáznom kell,ma ezt csináltam: Csirkemellet felcsíkoztam,mindenféle fűszerrel megszórtam. Persze csak mértékkel,mert ugy egészséges. Vajon megpároltam,és mikor majdnem kész volt,hozzátettem fagyasztott zöldséget és összesütöttem. Borsó volt benne,répa,karfiol,karalábé,de akármilyen zöldség mixszel finom! Ehetsz mellé rizst is,de igy is jó. =)
2009. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az az egészséges, ha minden félét eszel, csak tartósítószert, élelmiadalékot, festéket ne!

Húst, zöldséget, gyümölcsöt, zsiradékot, tejterméket, tojást, gabonafélét.

Fehércukrot, fehérlisztet, ezkből készült terméket nagyo keveset használj!

[link]

ilyen arányban egyél, mint itt a képen! Főttet és nyerset is! Ha csak zöldséget eszel, az sem egészséges.

Inkább az iyen csomagolt, tartós kajákat kerüld!

Makrobiotikus konyháról hallottál?

2009. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
ITT A Ké [link]
2009. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nyami!
2009. ápr. 24. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!