Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Leszoktam a pékáruról 2 hete,...

Leszoktam a pékáruról 2 hete, viszont nincs normális székletem. Ez lehet az oka?

Figyelt kérdés
A kenyér hiány lenne a baj? egész nap nincs normális széklet. Eddig hozzávoltam szokva minden nap, meg suliba szendvics stb. Minden nap eszek gyümölcsöt,zöldséget, és nem éheztetem magam, normálisan eszek. 15l

2016. aug. 9. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljes kiőrlésű korpás termékek se ízlenek ?
2016. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon is izlik csupán azért hagytam abba mert egész évbe szinte minden nap ettem és ez nem túl jó.. + nem vagyok felpuffadva :)
2016. aug. 9. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem konkrétan a kenyérhiány, hisz sok ember sosem eszik kenyeret és semmi baja. Miért is lenne?

Fura. Mégis milyen székleted van s mennyiben változott az étkezésed? Ha hirtelen rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszel, míg eddig alig valamit, akkor kellhet egy kis idő, míg hozzászoksz, ez tipikus, úgy tudom. Tapasztalatom nem lehet, világéletemben zöldségesen ettem. Sokféle életmódom volt már, de a székletem mindig rendben volt.

2016. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hirtelen kezdtem enni zöldséget. Mindig is ettem, csak mostanában megy a hasam.. de nem fáj meg semmi nem görcsöl.
2016. aug. 10. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megy a hasad de gorcs nelkul az normalis, az lenne a furi ha székrekedésed lenne:) par nap, szelsoseges esetbn par het es helyre áll:) mindwnfele étrendi változtatás valószínű hogy hasmenéssel avgy székrekedéssel vagy puffadással jar eleinte, mivel fokoztad a rostbevitelt es elhagytad a kenyeret ez a hasimasival jarhat hamar elmulik:)
2016. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom az aranyos de undi valaszt:) :D
2016. aug. 12. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!