Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet bajom ha naponta kb.1...

Lehet bajom ha naponta kb.1 liter tejet iszom? 12/L

Figyelt kérdés
A tejet jobban kívánom mint a vizet. Nemtudom miért. Jobban esik. Lehet tőle bajom?

2016. aug. 11. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Maximum hízol töle, ha ezzel a kalóriabeviteled a napi szükséges fölé megy.
2016. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Én is ezt csinálom és 50 kg vagyok 175 cm vel😊
2016. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vagy 25 éve iszom napi fél-egy liter tejet és különösebb bajom nincs. Azért nem mondom, hogy semmi, mert kicsit túlsúlyos vagyok, de ezt nem annyira a tejnek, inkább az egyéb rossz szokásaimnak tudnám be. Ettől függetlenül én azt mondanám, hogy inkább olyan napi fél liternél lehetne inkább meghúzni azt a határt, ami még belefér a kiegyensúlyozott táplálkozásba. A tejben nem kevés kalória van, úgyhogy ha sokat iszik az ember, akkor vagy hízni fog vagy másból eszik keveset, de akkor bizonyos tápanyagok hiányozni fognak.
2016. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csori96 ***** válasza:

A vizet semmiféleképpen sem helyettesíti. Vannak kutatások, mely szerint a tejfogyasztás káros, és több betegség kialakulásáért is felelős, de egyértelmű álláspont nincsen. Ha érdekel, olvass utána.


A tejiparról (csak erős idegzetűeknek) - https://www.youtube.com/watch?v=UcN7SGGoCNI

2016. aug. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régebb én is kb ennyit ittam minden áldott nap! Semmi bajom nem volt töle
2016. aug. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!