Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Eritrittől nem átlagos hasmenés?

Eritrittől nem átlagos hasmenés?

Figyelt kérdés

Elkezdtem Regenorozni, ahhoz ugye az eritritet ajánlották.

3hete csinálom. kávéba pici nem okozott gondot, de ha heti egyszer sütiztem, egy kis kocka sütitöl megfájdult a hasam.

5 napja viszont valoszinüleg tul sokat ehettem belöle(3 palacsinta) mert azota a belem kikészült.

Hasmenéssel indult de az is ilyen világosabb szinü,laza állagú lebegő izé volt orrfacsaró csatornaszaggal.

puffadni nem puffadok, de ha napközben kialakul egy két gázbuborék, nagyon begörcsöl a hasam ahogy végigmegy a belemen. Hányingerem is lesz meg nyirkos a kezem.Távozásnál persze megszünik az érzés.

tegnap nem ment a hasam,ma csak wcre mentem,állag maradt, a bűz is. eritritet természetesen nem eszem vasárnap óta.

más is járt már igy?



2016. aug. 12. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
En neha kis kanállal eszem az eritritet semmi bajom nem volt tőle.
2016. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hozzátenném hogy azt a fajtát használom ami 4X-es abban van stevia.

lehet inkább a stevia okoz gondot?

2016. aug. 12. 17:40
 3/4 Csori96 ***** válasza:
48%
Valószínűleg a stevia miatt van, az eritrit nem okozhat hasmenést.
2016. aug. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 feriba2000 válasza:
Én eritrit, xilitol keveréket próbáltam, s hasonló tapasztalatra tettem szert. Olvastam is róla, hogy okoz ilyet, de nem gondoltam volna, hogy kis mennyiség is.
2019. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!