Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az utóbbi években miért...

Az utóbbi években miért gyötri meg az emésztőrendszerem egyre több dolog?

Figyelt kérdés

Régebben, ha nagyobb mennyiségű olykor töményebb alkoholos italokat fogyasztottam, másnap amikor felkeltem, bár gyengébb voltam, de többnyire ugyanúgy funkcionáltam. Az utóbbi időben ugyanezt rettenetes hasmenés követi amely napokon át tart. Korábban, ha valami csípős, fűszeres kaját ettem, szinte meg se éreztem a hatását. Pár napja megettem egy pizzát, amelynek nagy részén pepperoni meg chili volt. Ma reggel borzasztó kínokkal keltem, arra nem volt erőm szinte, hogy leszálljak az ágyról, a budin meg szinte magától értetődően rotyogva hullott ki belőlem minden, mondanom sem kell, hogy borzalmas kínok közepette. Továbbá annyira csípte a végbelem, hogy még a törlés is fájdalommal járt, szinte alig bírok ülni. Az alkoholos dologról meg annyit még, hogy az nemcsak a beleimre hat ki, hanem olyan furán érzem a tüdőm, a szemem vérben van, a bőröm ráncos, olyan a kinézetem, mintha valami zombit kereszteztek volna egy adag mosott szarral és szinte semmire sem bírok koncentrálni.

Miért viselnek meg ennyire mostanában ezek a dolgok? Lehet ezen változtatni, hogy ne legyen ennyire szenvedés a vége?



2016. júl. 20. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Változtathatsz rajta úgy hogy nem iszol és nem eszel csípős kajákat. Nyílván megelégelte az emésztőrendszered ezek a dolgok. Tehát hagyd el.
2016. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Ne legyen igazam, de ezek a tünetek a kezdődő Crohn-betegek jellegzetes panaszai.
2016. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el és vizsgáltasd ki magad. Mondd el hogy te ezt a betegséget találtad mennyire lehet igaz.
2016. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pista1979 ***** válasza:
Nállam is ez van..irj majd mire jártál...
2016. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Glutén- és egyéb érzékenységet nem ártana kivizsgáltatni nálad. Ha nem ez a gond, akkor sem ártana valamilyen egészségesebb étrend és életmód.
2016. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!