Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vajon mi okozhatja ezt/mit...

Vajon mi okozhatja ezt/mit tudnék csinálni ellene?

Figyelt kérdés

Már kb 3 hónapja minden egyes étkezés után felpuffadok. Hol kevésbé,hol jobban(ha sokat eszek fáj is a hasam).

Anyukámnak mondtam,és elmentünk orvoshoz,vért vettek tőlem de nem találtak semmien allergiára utaló jelet!

Amúgy szerintem teljesen normál alakom van,de már nem szeretek utcára járni(nemhogy strandra) mert nagyon frusztrál,hogy eszek valamit és rögtön úgy nézek ki mint aki terhes :( :D Az orvos nem tudott semmit mondani és nagyon zavar! Kérlek segítsetek!! :/ :)


2016. aug. 13. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Komolyabb betegségre is utalhat, másik orvoshoz is elmehetnél.
2016. aug. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam az édesköményt,de nem hatott :(

Azóta voltunk hasi ultrahangon,és ottvsem állapítottak meg semmi rendelleneset :/ Semmi bélgyulladás,a hólyagom is rendben és a gyomrom is megfelelő :/

2016. szept. 2. 10:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Az édesköményt hányszor használtad? Kúraszerűen? Kúraszerűen volna célszerű! Valamint úgy érdemes használni, hogy mellette étrend változtatást végez az ember!

A linkeken elolvastad a leírásokat?

2016. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nézd csak meg ezt:

[link]

2016. szept. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!