Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Erős alhasi fájdalom. Mi...

Erős alhasi fájdalom. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Reggel 6:40 körül arra ébredtem,hogy iszonyúan fáj a hasam.Félálomban voltam,nem tudtam,hogy mi a franc van.Forgolódtam,de nagyon fájt.Még soha sem éreztem ilyen fájdalmat a hasamban.Már ott tartottam,hogy át kéne menni az ügyeletre.Felkeltem,kimentem

A wc-re.Székelni nem kellett.Üdögeltem ott egy kicsit,aztán kimentem inni és elmúlt.Visszafeküdtem,de nem nagyon tudtam már aludni.Kb 8 óra körül jelentkezett,de most sokkal enyhébb volt és hamar elmúlt



2016. aug. 21. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy?
2016. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 éves fiú
2016. aug. 21. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet valami fertőzés okozta bélgörcs volt. Ha nem lesz folytatása, akkor ne izgulj, de ha visszatérne rendszeresebben akár csak az enyhébb is, akkor érdemes elmenned orvoshoz, nehogy véletlenül vakbél legyen (már ha még megvan neked).
2016. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül lehet egy enterális tüneteket okozó vírusos fertőzés kísérő tünete, ami szerencsés esetben következmények nélkül marad. Mindenesetre ajánlatos ilyenkor bevenni pár szem széntablettát és 1 db Bolus adstringes-t.
2016. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy romlott ételt ettél?Vagy tegnap nem ittál?Vagy nem ettél össze vissza?
2016. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném.Azóta nem jelentkezett a fájdalom.Ha vírusos fertőzés lenne,akkor nem lázasodnék be?
2016. aug. 21. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!