Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étvágycsökkentő, vény nélkül...

Étvágycsökkentő, vény nélkül kapható alacsony áron?

Figyelt kérdés

Szeretnék gyógyszertárban vény nélkül kapható, nem túl drága de hatékony étvágycsökkentőt vásárolni, tapasztalatok, javaslatok mit érdemes?


Sajnos mivel a munkából sokszor késő este érek haza, sportolni inkább csak szabadnapokon jutok el, viszont a késői vacsorák már némileg meglátszanak, sokszor eszek és fekszek is aludni, ez pedig mint tudjuk sajnos lerakódik.

Szeretnék valami étvágycsökkentőt kipróbálni hogy valamennyire ellensúlyozzam az éjszakai bevitt adagot.


Trollok kíméljenek!


2016. aug. 23. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Neo panpur, javítja az enzimes emésztésed, ezáltal kevesebbet kell enned, és megszünnek a falási rohamok.

Kb 900 forint, egy nap kb 9 szemet vegyél be, étkezésenként 2-3, ennyi a normál adagja.

2016. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

jól értem, azt mondod kb 3 napig tart ki, szóval havonta kb 10 dobozzal kell venni ami kb durván 10.000 ft havonta és az nem sok? :)


fene tudja, biztosan akadnak néhányan akik most irigylik a pénztárcád, bár jó, értem én, ha valóban beválik az jó csak hát annyi ilyen-olyan "csodaszer" van a piacon hogy könnyen lehet csak 10.000 kidobva az ablakon :)

2016. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Étkezési korpát, vagy ha több pénzed van étkezési rostot vegyél. Persze nagy kiszerelésben. Vacsora előtt egy órával pár evőkanál rost 1 nagy pohár vízzel. Mire vacsorázni kezdesz, megdagad benned, és már csak fele annyit kell enned jóllakásig. Ballaszt, megemészteni nem tudod, kalóriatartalma nincsen. Tisztítja a vastagbelet, lazítja a székletet, még az egészségednek is jót tesz.
2017. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!