Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anyukámnak gondjai vannak a...

Anyukámnak gondjai vannak a szivével és ez a stressz és a táplálkozás miatt lehet. Valaki ismer olyan étrendet, ami segítene a problémáján?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú (172 cm, 62 kg) és ami esetleg nem tesz neki jót, az a napi 1-2 csomag szotyi. Ezen kívül változatosan, nagyjából egészségesen étkezik(azaz nem eszik meg egy fél disznót minden nap stb.) A munkája miatt nagyon stresszes és ez a legfőbb ok, de a táplálkozás nagyon sokat számít és mindenféleképpen segíteni szeretnék rajta valahogy! Ja és nem fogyaszt alkoholt+nem dohányzik!

Nagyon kérlek, segítsetek, hogy jobban legyen! Köszönöm előre is!



2016. aug. 23. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
De milyen panasza van?
2016. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Folyton magas a vérnyomása, a pulzusszáma viszont alacsony. És rendszersen zsibbad a bal oldala
2016. aug. 23. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerinte tudod azt, hogy konkrétan milyen szívpanasza/betegsége van, ezt mondjuk nem ártana tudni.

Meg azt sem , hogy a családjában volt-e valaki , aki szív-érrendszeri betegségben halt meg (szülők, testvérek).

Ha mondjuk valamilyen ritmuszavara van, az nem feltétlenül életmód miatt alkault ki.

2016. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A napraforgómag nem ártalmas, a magvakban sok hasznos anyag van. Én is dolgoztam nagyon stresszes helyen, meg is betegedtem, pedig egészségesen táplálkoztam, az igazi megoldás az lenne, ha munkahelyet váltana.
2016. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, hát ezzel orvoshoz kellene fordulni mielőbb, látatlanban senkit nem lehet diagnosztizálni.

A zsibbadás kicsit aggasztó, egy kardiológiai kivizsgálás fontos lenne, 24 órás vérnyomásméréssel. Addig is kevesebb stressz, mozgás (ha más nem, napi fél óra gyaloglás), zsíros ételek kerülése. Szotyiból is lehetne kevesebbet fogyasztani.

2016. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Mennyi szokott lenni az a"magas" vérnyomás?

2016. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Mennyi szokott lenni az a "magas" vérnyomás?

2016. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!