Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi baja a gyomromnak?

Mi baja a gyomromnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában nagyon rossznak érzem a gyomrom. Úgy írnám le ezt az érzést, mint amikor másnapos vagy és olyan furcsa a gyomrod és enyhén hányingered is van. Ehhez egy kis hasmenés is társul. Nem rég elmentem egy barátomhoz, ittunk egy kis bort(jó minőségűt, kb 2 pohárral) és nagyon égett tőle a gyomrom. Erre ittam egy nagy pohár vizet és elmúlt. Mostanában ha savas dolgokat eszek pl savanyú uborka stb, nagyon ég a gyomrom. Annyira étvágyam sincs. Ha nem eszek semmit, akkor is rossznak érzem a gyomrom. Szerintetek valamilyen gyulladás állhat a háttérben? El kéne mennem gyomor tükrözésre? Nem akarom, hogy gyomor fekély legyen a vége... Egyébként az étkezésem nagyon rendszertelen. Előfordul, hogy halynalban is eszek elég nehéz ételeket. Ha ez számít valamit, nem vagyok túlsúlyos. Ti mit ajánlotok? Mit kéne most tennem?

19 F.


2016. aug. 28. 04:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni az okát, lehet pl reflux is, de sok minden más is.
2016. aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
El fogok menni, még mielőtt rosszabbra fordul a dolog. Bár őszintén szólva kicsit félek, hogy tükrözés lesz a vége. Úgy hallottam nem kellemes. Egyébként apámnak van refluxa és nagyanyámnak pedig gyomorfekélye volt.
2016. aug. 28. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál gyógyteákat (pl. borsmenta, kamilla), szedj probiotikumot. Ha valamilyen ártalmas baktérium vagy gomba áll a panaszaid hátterében, jobban leszel ezektől.
2016. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!