Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Endomorf/ körte alkatú emberek...

Lambertasszisztens kérdése:

Endomorf/ körte alkatú emberek lehetnek vegánok?

Figyelt kérdés
(Amellett,hogy híznának a magas szénhidrátbevitel miatt)

2016. szept. 3. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak kalóriatöbbletben híznának, amúgy nem, hacsak nem fényevők... De nem kötelező a magas szénhidrátbevitel. Az extrém alacsony nem megy jól a veganizmushoz, ennek ellenére elég sokan próbálkoznak azzal is. De sima szénhidrátszegény műfajban elég könnyűnek tartom.
2016. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogyan lehet vegánként szénhidrátszegényen táplálkozni, ha a megfelelő fehérjebevitel változatos gabona+hüvelyes, esetleg némi olajos mag fogyasztásával történik.

Ha könnyen hízol sok szénhidráttal, szerintem inkább legyél vegetáriánus, mint vegán.

2016. szept. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ennyire hülye valaki? Napi 3000 kalóriát eszek (sport miatt), ennek 80%-a szénhidrát, és mégse hízok. A vegánok nem híznak el a sok szénhidrát miatt. Amúgy meg bárki lehet vegán, de ha ennyire nem tudsz semmit, akkor olvass utána. Sok angol könyv is van.
2016. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, kimondtad a kulcsszót: "sport miatt".

Ha valaki úgy vegán, hogy nem eszik állati eredetű ételeket, de kenyéren és péksütiken él és nem sportol, igenis el tud hízni, furcsa is lenne, ha nem.

2016. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De a kérdező azt állítja, hogy a magas szénhidrátbevitellel együtt jár a hízás. Én csak hoztam egy elég extrém példát, ami mutatja, hogy ez nem feltétlenül igaz. A vegánság nem jár együtt a magas szénhidrátbevitellel, hízással. Ha valaki sok sütit, zsírt eszik, mindegy hogy vegán, vagy sem, el fog hízni ha nem sportol eleget.
2016. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!