Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet kókuszkrémből...

Hogyan lehet kókuszkrémből olyan joghurtot készíteni, aminek nem lesz kókusz íze?

Figyelt kérdés
Tehát natúr joghurtot szeretnék előállítani. Mindenféle élőflóra is kimaradhat, csak az állaga miatt lenne rá szükségem.

2016. szept. 4. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Amilyen ízűt szeretnél, azzal összekevered.
2016. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kókusz ízt szeretném elkerülni, nekem NATÚR (Gy.k.: ízetlen) joghurtra van szükségem. Tehát nem akarok hozzáadni semmit, hogy legyen íze. Persze valamit hozzá kell adnom, hogy ELVEGYE a kókusz ízt. Ezt a dolgot keresem.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

2016. szept. 4. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kevéske citromlével savanyítom, és így használom tejföl, joghurt helyett. Szerintem nincs igazán kókuszíze, bár engem nem is zavarna. Tegnap pl. halas ételbe tettem tejföl helyett, isteni volt :)
2016. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!