Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítene valaki? Emésztést...

Segítene valaki? Emésztést segítő tippeket szeretnék.

Figyelt kérdés
Nagyon lassú az emésztésem.Általában két-három nap után jön ki amit megeszek...:(
2010. ápr. 22. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

kávé, bors pl.

de a stressz is segít.

2010. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kávét naponta iszok(azzal kezdem a napot),stressz is jelen van :S mégsem segít.Végső esetben hashajtóhoz nyúlok(amikor már 3-4napja nem tudtok wc-re menni),de nagyon utálom.
2010. ápr. 22. 08:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Nehéz ilyen esetben jó tanácsot adni.Gutalaxot próbáltad már?Édesanyámnak az segít, pedig ő is nagy székrekedős.
2010. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
próbáld meg, hogy jól megborsozod a kaját. és egyél minél több rostosat, igyál eleget.
2010. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen,próbáltam a Gutalaxot és egy idő után immunissá válik rá a szervezetem.A borsos kaját még nem próbáltam,viszonylag kevés fűszert használok.Inni sokat szoktam viszonylag(napi 2liter).
2010. ápr. 22. 09:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös ivójoghurt, sok rostos zöldség és gyümölcs, sok folyadék.
2010. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nekem például a búzafűlé is segített, de lehet h. az étrendedben kellene keresned a választ! Egyél több zöldséget, gyümölcsöt.
2010. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ha pedig semmi nem segít próbáld ki a Senna levél teát mielőtt a hashajtóhoz folyamodnál.
2010. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
gyógyvizet vegyél. mira, hunyadi, ferencjózsef. langyos vízben higítva igyad éhgyomorra...aztán ha ettél, utána mnár mehetsz is a wcre. nem fosni fogsz tőle, csak laza lesz a székleted. ezt eljátszod pár napig folyamatosan utána már nemis fog kelleni a víz
2010. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A Senna teát hol lehet kapni,és ettől normál széklet van?Te használtad már?
2010. ápr. 22. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!