Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány percig esztek és mennyit?

Hány percig esztek és mennyit?

Figyelt kérdés
Élelmiszer csomagolására rá van írva,h mennyi egy adag,nektek az nem kevés? Csak én tudok egyszerre megenni 2nagydoboz natúrjoghurtot vagy 2vödőr tejfölt? Vagy volt már olyan is,hogy egy 450g-os földimogyorót és ezek után még ennék. (ezek főétkezésnek számitanak nálam) bélpoklos lennék? Vagy egyszerre megeszek 10barackot. Ti ezekből mennyit esztek?

2016. szept. 8. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában 2 marék mogyoró után megállok, barackból kb 2 db megy le.
2016. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit ettem aznap, milyen az idő, megvan-e, stb. Meg tudnék enni simán egy zacsi földimogyorót, de mivel tudom, hogy olajos mag, nem teszem. Meg tudnék enni egy egész kalácsot, de nem teszem, mert tudom, hogy mi a határ. A csomagoláson feltűntetett adag meg néha elég, néha nem. Pl. a tortellinin az van, két adag, ketten esszük a barátommal. A müzlin az van, hogy a zacsiban 11 adag van, három nap alatt elfogy kettőnknek. :D
2016. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd szép 120 kilós gömböc leszel, aztán akkor másként látod a dolgokat.
2016. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!