Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lenyeltem egy fogpiszkáló...

Lenyeltem egy fogpiszkáló végét. Baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
nagyon aggódom az ilyenek miatt, és most lenyeltem egy 0,5-1 centis fogpiszkáló darabot. ettem rá utána, és ittam is rengeteget

2016. szept. 13. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

igen, baj lehet belöle menny orvoshoz!!! kijukaszthatja a beleid stb

nem tudom ismered e a DR house ne vű sorozatot, abba is

volt egy ilyen eset, ne akarj ugy járni!!!!

Menj sürgősen orvoshoz!!!!!

2016. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy elakadna, mert felpuhul a gyomor nedves és savas közegében. Igyál meg egy fél citrom levét, és egyél kenyeret.
2016. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én azért elmennék orvoshoz... biztos ami biztos... sose lehet tudni!

öcsémnek is volt hasonló esete...

2016. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: az egy sorozat, azért találnak ki eseteket, hogy megijedj, majd mikor megoldják, megnyugodj.


Amikor fél napig játszok egy fogpiszkálóval, úgy felpuhul, hogy el lehetne szopogatni. Beleidben is ez lesz.


TV-ben láttam, hogy egy faszi elrágcsál egy villanykörtét. A doki azzal magyarázta, hogy túléli, hogy a lenyelésnél a víz, a székelésnél a salakanyag ami megvédi a szervezetét az emberünknek. Mindkettőben tud forogni, odébb nyomódni, probléma nélkül át megy. Egy hosszú hajszál több problémát okozhat mint az a kis puha fadarab.

2016. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minimális az esélye, hogy ebből baja legyen az embernek, viszont az biztos, hogy hiába megy ezzel orvoshoz. Ugyan mi a fenét csinálna ezzel egy orvos? Hogy tudna megtalálni egy pár milligrammos fadarabot valahol a komplett emésztőrendszerben, ha még csak problémát se okoz?
2016. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mo a f. Bajod lenne?! A kutyám 8 centis halszálkákat zabált tömegszámra és sokáig élt. Amúgy ha akarsz csöveket dugdosni a torkodon,akkor menj Orvoshoz. Én nem mennék, csak,ha tünet van.
2016. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

ekkora darabról lenne szó..

2016. szept. 13. 23:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy friss volt, vagy romlott?
2016. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ekkora darabtól félsz? Bőven "elvész" benned, még azt is megmerem kockáztatni, hogy a nyelőcsöved volt az utolsó dolog amivel érintetted távozás előtt :D Nyugodj meg szerintem már rég lehúztad a WC-n.
2016. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!