Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet abból bajom, hogyha...

Lehet abból bajom, hogyha nappal nem eszek csak három óra fele?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, én évek óta ezt csinálom, mert nekem így jó. Korábban volt egy picike reggelim 11-kor, de annak nem volt semmi értelme...

Neked kell érezned, hogy mi a természetes ritmusod. Én már kisiskolásként éreztem, hogy a reggeli átkozottul rossz ötlet, éhessé és enerválttá tesz, rontja a koncentrációmat, már gyerekként abba is hagytam, s a reggeli kiesésével tízórai sem kellett, mert jóllakott voltam ebédig.

Akinek kell a reggeli, annak nagyon rossz ötlet kihagyni.

2016. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hisz egyetlen ember pár évtizede mit sem számít, hogy nagyon sokan élnek így. A legtöbb időszakos böjtölő a délelőttöt hagyja ki. Nekik általában kell egy megszokási idő s eleinte éhesen délelőtt, mégis bejön nekik később ez a stílus. Én természetes délutáni evő vagyok, nem volt szükségem megszokásra, azért nem eszem délelőtt, mert pompásan jóllakott vagyok és semmi szükségem rá, sőt, inkább lenyom, ha eszem (a szénhidrát főleg, de amúgy sem ideális, legjobb esetben is felesleges ennem). A súlyzós edzéseimet sem bírom evés után, csak éhgyomorra, kb. 16-18 órával a vacsora után végzem. Sokan szeretnek éhgyomorra edzeni, sokan pedig olyankor nem bírják, ez is egyénfüggő.
2016. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!