Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon kívánom a kaját töményt...

Nagyon kívánom a kaját töménytelen mennyiségben, mit tegyek hogy kicsit csökkenjen az étvágyam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, alapvetően a súlyommal semmi probléma (értsd. nem vagyok túlsúlyos), teljesen normálisan szoktam étkezni, viszont az utóbbi pár napban hihetetlenül kívánom a kaját. Mindegy hogy mit, csak valamit egyek, de egésznap. A hasam már ötszörösére fel van puffadva és fáj is. Menstruáció előtt állok, ilyenkor mindig kívánom az ételt, de azért ennyire durván nem szoktam. Egyszerűen nem bírom megállni... Valakinek nincs esetleg valami tuti tippje hogy mit tehetnék? Tudom, hogy hamarosan elmúlik, de nem szeretnék kinézni ebben a pár napban úgy mint egy bálna..
2016. szept. 28. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindegy, hogy mit, akkor én teát, uborkát, max. paradicsomot nassolnék a normál evésen túl... Próbálkozz, neked mi jön be. S a normál étkezésemet is úgy oldanám meg, hogy hosszabban tartson. A másik megoldás, hogy egyszerűen nem eszel pluszban, akaraterő. Egy szinten túl mindenkinek muszáj ezt csinálni, de nagyon megértem, ha nem megy... De ha már fájsz, akkor nekem elég durva, hogy nem állsz le.
2016. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igyál vizet, mikor étvágyad van s enni akarsz
2016. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!