Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mire utal, ha állandóan a...

Mire utal, ha állandóan a földimogyorót kívánom?

Figyelt kérdés
Múltkor majdnem rosszul lettem, muszáj volt megvárjam még kinyit a bolt,hogy tudjak mogyit venni.. Nagyon erősen kívánom.

2016. aug. 25. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát.. lehet hihetetlenül imádod a földimogyorót :D
2016. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is arra gondolok, mint az első. Sajátos íze van, szerintem is vonzó. Nálunk állandóan fogy, a párom elég hamar kivégez egy zacskóval, de ha ő eszi, nekem is kell :D

Azért függőség nem alakult ki...

2016. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én minden olajos magok imádok, az ízüket is szeretem és elég laktatóak is. Nekem az a tippem (persze nem tudhatom), hogy túl kevés zsiradék, só vagy kalória van az étrendedben. Emellett persze rá lehet kattanni különösebb ok nélkül is.
2016. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Se olajat,se zsirt nem eszem

Sót sem használok egyaltalan.

A mogyorót is ugy eszem,hogy egy tálkába öntök rá vizer és átmosom,igy lejön a só nagyja és kicsit nedvesen eszem

2016. aug. 26. 13:24
 5/11 anonim ***** válasza:

"Se olajat,se zsirt nem eszem

Sót sem használok egyaltalan."


Sejtettem a nagyon erős kívánásból, hogy valami hiányod van, de úgy tűnik, leginkábbis ész, amit a sóhiány csak fokozni fog (viccen kívül). Ezzel a diétával nem sokáig fogsz élni (viccen kívül).

2016. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha mar ennyire kivanod az olajos magvakat, akkor legalabb arra figyelj oda, hogy ne sozottatt fogyassz! Amugy lehet kalciumhiany.
2016. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ezek szerint beletrafáltam. Érzi a szervezeted, hogy valami hiányzik. Amúgy az összes olajos mag közül pont a földimogyoró a legértéktelenebb, de persze még ez is jobb neked, mint a semmi (mármint só és zsiradék).
2016. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószínű előző életedben mókus voltál.
2016. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem értéktelen a földimogyoró. érdekes, mert én régen nem szerettem, utána meg volt 2-3 év, hogy állandóan muszáj volt ennem. Most megint nem eszem. amúgy a mogyi-félében a sótlan ugyanannyiba kerül, mint a sós. vedd a sótlant.
2016. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mondjuk annyit mondanék, hogy a só meg a zsír az létszükséglet, és ha ezeket nem eszed, akkor nem csoda, hogy a sós földimogyorót kívánod, mert szegény tested életben akar maradni.
2016. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!