Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az étvágyam vagy hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok 50 kg és hízni szeretnék. Lehet keveset eszek de egyszerűen nem tudok többet enni a mostani adagomnál mert nem kívánom és nem megy le a torkomon több étel :/.

16/F



2016. okt. 23. 01:30
 1/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Sajnos még mindig tartja magát az a tévképzet, hogy evés=hízás, pedig a tudomány ezt már bőven túlhaladta. Sok egészen természetes dolog állhat útjában a hízásnak/fogyásnak. Csak egy pár: bélflóra felépítése, állapota (2 kg tömegű baktériumnépességről van szó a belekben, nem mindegy "kikből" áll és mennyire egészséges), ételintolerancia (ha valami irritálja a bélrendszert, vagy csak egyszerűen megzavarja az emésztést, így az nem mehet végbe addig 100%-osan, amíg az intolerált ételt rendszeresen fogyasztod).

De csak étvágynövelőnek a Béres Csepp is megteszi, 100%-os narancslével szedve nem is érződik a fura íze. Meg hát a rendszeres sport szintén motiválja az embert a kajálásra.

2016. okt. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vas + B12 vitamin. Jobb lesz a közérzetet, és ezek köztudottan hatnak az étvágy növelésére. De figyelj oda, hogy csak olyan ételt fogyassz, ami egészséges, pl ne a Mekibe lakj jól!
2016. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információkat és a tanácsot :).
2016. okt. 23. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen hízni akarsz? Van egy magyar származású kollégám itt Németországban. Ő sem tud enni, csak mint egy madár. Viszont pontosan ettől egészséges. 80 éves, de kenterbe veri az ötveneseket.
2016. okt. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Kondi és tömegnövelő étrend, mellé b vitamin és vas.

Én 70 kg-ról felmentem 80 kg-ra, 1,5 év alatt.

sok sikert neked is!

2016. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, nem ártana már csak a jobb kinézetért is :D. Mert amúgy én jól érzem magam így is viszont néha úgy érzem jobb lenne ha "normális" testsúlyú lennék :). Én is ismerek több ilyen embert, kitudja lehet én is olyan leszek mert még sem jön össze majd látjuk, egészség legyen az a lényeg a többi már csak plusz dolog :).
2016. okt. 24. 23:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :), és gratulálok Neked :).
2016. okt. 24. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!