Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Én 160 cm. Vagyok 13 éves...

Én 160 cm. Vagyok 13 éves mindjárt 14 és 46 kg ez normális vagy sok? :/

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
teljesen normális
2010. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13 évesen mi a francokat kell foglalkozni a súlyoddal? Emlékszem mikor 13 voltam egy pillanatra nem jutott eszembe, h a súlyommal foglalkozzak fiatal vagy még nagyon kell a sok fontos étel, h fejlődj, mert ha elkezdesz diétázni csak problémáid lesznek! 13 évesen én rengeteget játszottam a tesómmal, osztálytársaimmal szóval vehetjük sportnak, de eszembe nem jutott, h jó-e a sulyom!
2010. ápr. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
teljesen normális. egyáltalán nem sok.
2010. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem se sok sőőt... én 162 cm vagyok és 42 kg. ami igen kevés:/ de te szerintem jó súlyban vagy:)
2010. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 160 cm vagyok, mindjárt 14, és én 49 kg, de én sem tartom magam kövérnek, és mások szerint sem vagyok az, sőt ha megnézel egy "normál" testsúly, testmagasság táblázatot, abban is az fog kijönni, hogy tök normális vagy. Mondjuk én pont egy olyan 2-3 kilót szeretnék csak fogyni, szóval olyan mint te. De persze nem fogok diétázni. Sportolok és kész. De egyébként nem mindegy, hogy mire gondolsz. Szóval, hogy túlsúlyos nem vagy az száz. De mondjuk lehet, hogy az anorexiáshoz meg még fogynod kéne. Ja és ez alkat kérdése is. Lehet, hogy tök izmos vagy, vagy erős csontozatú, vagy mit tudom én. Tehát leginkább ezt látszatra lehetne megállapítani.
2010. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!