Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miétt van hányingerem ha eszek?

Miétt van hányingerem ha eszek?

Figyelt kérdés

Pár hete/hónapja kezdődött azt hiszem, de ahogy belegondolok, már nyáron is alig ettem (mondjuk nyáron alapból nem szoktam sokat enni a meleg miatt).

Az iskolában menzán szoktam enni, és ebben a tanévben borzalmasan keveset eszem, ritka az amikor a felénél több elfogy.Itthon ugyanez a helyzet, olyan mintha nagyon válogatós lettem volna, van egy pár étel amit szeretek és amiből többet meg tudok enni.

Viszont mindegy hol vagyok, általában nincs étvágyam és pár falatot tudok csak enni, az étel felénél járok amikor olyan hányingerem van hogy nem tudom folytatni.Az az érdekes hogy nem rosszullétből jövő hányinger ez, csak a torkomban érzem és nem tudok nyelni se miatta.

Azt is észrevettem hogy ez a rosszullét főleg húsok és tejtermékek látványától jön elő, meg mű hatású ételeknél, a tipikus dobozok kajáktól vagy a menzán kapott ételtől néha.

A meleg ételeket nagyon ritkán kívánom, de attól még van éhség érzetem,csak általában szendvicset meg kisebb rágcsálnivalókat kívánok, nem tudok egyszerre sokat enni.

A másik furcsa dolog hogy reggelente egyáltalán nincs étvágyam, alig tudok leküzdeni pár falatot reggelire, ez régen nem így volt.

Mi lehet a baj?

17/l



2016. nov. 4. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogytál-e az elmúlt időszakban, ha igen, mennyit ?
2016. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak simán összeszűkült a gyomrod, de az is lehet, hogy betegség áll a háttérben. Első körben a házidokidat keresd fel, mert sürgősen laborvizsgálat kell.
2016. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem fogytam semennyit.


Laborvizsgálat? Rendben,elmegyek és beszélek majd a házidokival.

2016. nov. 4. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
A háziorvostól kérj a gasztroenterológiára beutalót és vizsgáltasd ki magad!
2016. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!