Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok nekem egészséges és...

Tudnátok nekem egészséges és nem túl kalóriadús vacsoraötleteket írni egy-két hétre?

Figyelt kérdés
Van egy két ötletem,de kell még: csirke vagy hal salátával,tejbegríz cukor nélkül,fahéjjal,almás-fahéjas túró, főtt tojás zöldségekkel,párolt zöldségek csirkével
2016. nov. 8. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Tejbegríz helyett javasolnám a házi készítésű müzlit, bár sokak szerint reggelire jobb enni. Lehet bele tenni zabpelyhet, diót vagy más olajos magokat, chia magot, lenmagot, mazsolát vagy más aszalt gyümölcsöt, kókuszreszeléket, érdemes ezeket előre beáztatni. Tej helyett kókusztejet is tehetsz bele.

Csinálhatsz köleskását vagy hajdinakását is. Gabonákból és olajos magokból egyszerre ne egyél sokat.

Vacsorára sok zöldség és valamilyen fehérje, amiket írtál, azok is jók. De lehet még gombás/hagymás/paprikás rántotta, lecsó tojással vagy valamilyen hússal, tonhalkonzerv saját levében zöldségekkel. Most lehet és érdemes enni sütőtököt, káposztás ételeket is.

2016. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden napra kéred? És hány étkezésre?
2016. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!