Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudom sokan feltettêk...

Tudom sokan feltettêk már ezt a kérdést de mitol tudnék hizni? Egyszeruen nem megy az evés hiába eröltetem és nagyon sovány vagyok 148cm 35kg

Figyelt kérdés
2016. nov. 10. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szalonna zsíroskenyérrel.
2016. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pörc, csülök pörkölt nokedlivel, töltött káposzta, császárszalonna, és mindenhez sok kenyér. Ne válogass, egyél sokat! Tudom, hogy sok fiatal elvan egész nap egy ropin, de attól nem fogsz hízni. Lehet, hogy keveset mozogsz, egész nap csak ülsz, ezért nincs étvágyad. Dolgoztasd meg magad minden nap. Fuss, kerékpározz, járj konditerembe, uszodába, és megjön az étvágyad.
2016. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Már bocsánat de szerintem nem vagy olyan vékony. Én 155 cm-rel voltam 35 kg.
2016. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szedj valamilyen komplex vitamin- és ásványi anyag készítményt. Béres-cseppről is azt mondják, hogy étvágyat csinál.
2016. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat. Koszi annak aki irta h nem vagyok olyan cekony en se gondtam h annyira gazos a sovanysagom csak uton ut felen azt hallom h juj de sovany vagy
2016. nov. 11. 09:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem bántásból mondtam. Hanem azért mert szerintem ne hízz. Jó vagy így.Bocsánat ha megsértettelek, nem állt szándékomban.
2016. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem sértettél meg csal annyian mondták már h ez mar tulzás hizzal már de nem tudok
2016. nov. 11. 15:13
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy pajzsmirigy hormon (tiroxin) vizsgálatra azért a helyedben elmennék. Lehet hormonális okai vannak annak, hogy ilyen nagyon vékony vagy.

Ha a tiroxin szinted tuttira rendben van, akkor kellene újra ezt a kérdést feltenni.

2016. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már voltam pajzsnirigy vizsgálatot kétszer két orvosnal az egyil megállapitotta h hormon tul tengesrm van miutan vissza mentrm hozzá h amit kiirt rá gyogyszert nem tudom szedni mivel szoptatok es a tájékoztatoba azt irták igy nem lehet szedni. De masik orvos volt ö is elkuldött egy pajzsmirigy vizsgalatra es alllitolag nrm is kell szednem semmit mert nincs semmi a pajzsmirigyemmel es ez genetika ami szerinte normalis de sztm nem mert gyenge is vagyok már
2016. nov. 19. 07:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy milyen pm hormon (TSH stb.) értékeid voltak? Lehet, hogy inkább az elsőnek volt igaza. 35 kilósan, pm túlműködéssel szoptatsz? Ezt is meg kellene vele beszélned, vagy akár egy harmadik orvossal, lehetőleg endokrinológussal. Gyógyszerek helyett viszont a diagnózis birtokában egy jó természetgyógyászt javasolnék.
2016. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!