Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan változtassam meg az...

Hogyan változtassam meg az étrendem, hogy végre hatásos legyen, hogy lássam a változást?

Figyelt kérdés
Sűrgősen le kellene fogyjak 4 kg, 4 hét alatt. Ez pedig nem a egészségesebb, de muszáj. Milyen ételeket fogyaszthatok? Persze járok tornázni egy héten 2x, emellett itthon otthon is tornázok. A legnagyobb probléma, nagyon szeretem a finomságokat, amik nem túlzottan egészségesek, ezért persze rendszeresen hízok, és már nagyon zavar. A jó hír az, szeretek készíteni. Szükségem van a segítségetekre.
2016. nov. 15. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
4 hét alatt 4 kiló nem probléma. napi 1500Kcal ha férfi vagy, 1200 ha nő. Napi 5 km gyaloglás e mellé. Ennyi. Cukor, tészta, kenyér felejtős. Sok rizs, csirkemell. [link] oldalon találod az ételek kalória tartalmát. Kell hozzá egy konyhai mérleg! nekem így ment le 22 kiló 6 hónap alatt.
2016. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok rizs az sok kalória s elveszi a helyet a fontosabbaktól... Persze relatív s kalóriakeretfüggő is.

Amúgy nagyvonalakban az van, amit az első írt. Nem irreális ez, bár utolsó kilóknál (s pláne, ha nincs miből fogynod, csak csontos akarsz lenni) necces zsírból.

Mert simán testsúlyból? Vesztesz vizet és salakanyagot s lehet, már ott is vagy.


Nincs nagyon megszabva, milyen ételt egyél. Ha számít az egészséged, s nem akarsz éhezni, akkor azért jó étrended legyen. De vannak lehetőségeid bőven. Én a sütiket szeretem, de ezek lazán beleférnek a legkeményebb szálkásításomba is, legalábbis a torták, amikben főleg tojás van... Persze ez étrendfüggő. Nekem fér némi zsír kis kalóriakeretben is, mert a szénhidrátbevitelem elég alacsony.

De én évek óta csinálom, te 4 hétig szinte bármit kibírsz, amivel működsz. Ha nem eszel finomságokat, bármit is jelent az, akkor mi van? 4 hét, te pedig szinte mindenáron le akarsz fogyni.


Az a baj, hogy nem tudom, neked mi a megfelelő. Ami nekem működik, az másnak rosszullétet okozna és viszont...

2016. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretnék lefogyni 4 hét alatt 4kg-t,de nem szeretnék itt megállni,hanem szeretném megtartani.Nem "csontosodni" akarok,hanem azt a túlsúlyt ledolgozni,mert rosszul erzem tőle magam,de ha a kinezetet nem veszem, egészségemre szeretnék figyelni. A másik dolog:Sajnos azt érzem,hogy túl sokat szeretek enni,ezért "kitágult" a gyomrom, így sokkal többet kell egyek,hogy érezzem,jól laktam.Kisebb stresszkor nasizok,ha nagy stressz ér nem eszek.Ekkor fogytam is jó pár kg,amit 4-5 hónap alatt visszahíztam,sőt még többet...Szóval valami igazán jó ötletre lenne szükségem, amit nem adok fel hamar. Mert mikor neki kezdtem másnak is,hamar fealadtam,mert mindog kívántam valami "finomat".
2016. nov. 15. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!