Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ennyi kaja kevés volt tegnap?...

Ennyi kaja kevés volt tegnap? Vagy miért vagyok rosszul?

Figyelt kérdés

Mostanában (pár hónapja) kevesebbet eszem. (500kcal körül). És ma + tegnap kegyetlenül voltam. Tegnap reggelire nem is ettem keveset. Megettem másfél szelet sonkás kenyeret. Aztán ebédre egy levesmerőnyi spenótfőzeléket és vacsorára egy tál teljes kiörlésű müzlit. Plussz kismillió almát, azt is este. Tudom hogy elrontottam, nem kellett volna annyi alma. Este éjjel 2-ig forgolódtam az ágyban mert fájt a hasam és kétszer mentem ki hányni. Ma reggel pedig fel akartam kelni tízórait pakolni a húgomnak és alig állok a lábamon, megy a hasam, tiszta fekete a kép ha felállok vagy akármit csinálok és majdnem elájultam mert nem tartott meg a lábam és leestem.

Mitől lehetett? Nem ettem olyan keveset mint máskor, elkaphattam valami vírust, vagy gyomorrontásom van?

16/l



2016. nov. 17. 05:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen rendesen kezdesz enni, az persze sokk a testednek. Óvatosabban kellett volna emelned. Az, hogy most rosszul vagy, kicsit sem jelenti azt, hogy a koplalás a jó számodra... Ne csinálj butaságot.
2016. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mármint még nagyobbat, mert hónapokig keményen koplalni eleve oltári nagy butaság.
2016. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!